O mně

Představení

Rád bych se vám představil. Říkají mi Miky, narodil jsem se v roce 1984 a pocházím z Ostravy. Posledních 11 let žiji na vesnici kousek od krásného města Písek. Fotografováním, které je zároveň i mým koníčkem se věnuji od roku 2004, kdy jsem pracoval v castingové agentuře jako asistent a fotograf. V té době jsem zprovoznil i svou agenturu pro komparz, reklamu, modeling a erotiku. Později jsem dostal možnost stát se tváří internetové televize TYVi, kde jsem moderoval několik pořadů a dělal fotoreportáže z různých VIP večírků atd. V posledních letech jsem fotil, dle časových možností ( HPP ). Nyní se focením věnuji naplno.

Vlastní ateliér

Nejbližší mne dlouho přesvědčovali k tomu, abych si otevřel vlastní ateliér a nebyl závislý na volných termínech ostatních ateliérů. Koncem září 2019 jsem převzal klíče od komerčních prostor na Praze 5 a od prosince je ateliér k dispozici. Aktuální informace jsou k dispozici zde.

Technické vybavení

Jsem vybaven digitálními zrcadlovkami značky Nikon D7100 a Nikon D3100, objektivy Nikkor 18-55mm f 3,5-5,6, s pevným ohniskem 50mm f1,8 a Sigmou 17-70mm f 28.8-4 DC makro. K dispozici mám dále 2x profesionální zábleskové světla Spark II, 1x bateriový blesk HD 601 a 2x Daylight světla. Kompletní vybavení ateliéru je k dispozici zde.

Vzdělávání

Absolvoval jsem základní fotokurz u Petra Nuce, fotokurz Portrét v ateliéru a Akt ve fotografii, který vedl profesionální fotograf a lektor Karel Pobříšlo. Jsem také držitelem certifikátu pro Foto make-up od UPGRADE make-up Czech Republic. Nadále se přiučuji různými video kurzy a odbornou literaturou.

Publikace

Asi zatím nejznámější publikací je postoupení do semifinále v soutěži FotoTalent na FotoExpo 2018, kdy jedna z mých fotografií byla veřejně publikována v sekci umělecký akt. Pro vlastní prezentaci použili fotografie například raper a moderátor Rageo, dirigent Robert Ferrer či psycholog Mgr. Boris Štěpanovič.

Doufám, že spolupráce se mnou bude nezapomenutelná, splní Vaše očekávání a rádi se budete vracet.

Těším se na Vás
Miky Sütö