Reference

Starší reference a stažené ze slevových portálů naleznete zde!

17 thoughts on “Reference

 1. Jsem velmi spokojená s výsledkem ! Pan fotograf byl milý, pomáhal s pózováním a především vše bylo rychlé :). Přijatelná cena za kvalitní materiál ! Ještě jednou děkuji a budu se těšit na další focení ;))

 2. Profesionální milý přístup fotografa,vstřícné jednání při domluvě terminu.Moc pěkné fotky.Doporučuji všem.

 3. Profesionální a milý přístup fotografa, skvělá dohoda, hezké fotky.Doporučuji všem.

 4. Focení byl skvělý zážitek, Miky je moc příjemný a profesionální, má spousty nápadů a výsledkem jsou krásné fotky. Díky, užila jsem si to.

 5. Jednání s Mikym bylo od začátku do konce korektní a na úrovni. A samotné focení proběhlo v příjemné a pohodové atmosféře 🙂

 6. Focení s Mikym bylo skvělé a bavilo mě 🙂
  Oceňuji především jeho profesionální přístup!
  Můžu jedině doporučit!

 7. S Mikym mám za sebou již několik focení a vždy absolutní spokojenost. DOPORUČUJI!!!

 8. Pan fotograf Miky předčil jakákoliv naše očekávání. Nádherné fotky, profesionální a vlídný přístup. Vřele všem doporučujeme.

 9. Do focení se mi moc nechtělo, ale po pěti minutách jsem byl díky Mikymu v pohodě. Fotky dodal téměř okamžitě.. Super.

 10. Moc fajn člověk, který dělá svou práci rád a je to pak na výsledcích vidět. Mám díky Mikymu hezké fotky, za které děkuji! Dana

 11. Fotky splňují Mé očekávání i představy. Jsem spokojen a mohu doporučit a naklonit se tak ke kladnému hodnocení jak přístupu fotografa ke klientovi, tak i kvalitu fotek.

 12. Pana fotografa velmi doporučuji. Velmi snadná domluva na termínu, vstřícné jednání. Při samotném focení chování korektní, povzbudivé, s respektem a přitom ne neosobní. Profesionalita se pozná tak, že se všechno to “odborné” odehrává snadno a jako samozřejmost, ani o tom jako klient nevíte. S fotkami i se zkušeností při focení jsem velice spokojen, určitě přijdu znovu a doporučím i dalším. Děkuji!

 13. Focení bylo absolutně skvělé. Perfektní, kamarádská a uvolněná atmosféra, která dělá hodně. Není problém cokoliv vyzkoušet a výsledkem jsou perfektní fotky. Díky!

 14. Byla jsem moc spokojená. Nikdy jsem podobné focení neabsolvovala, takže jsem měla trému, ale pan fotograf je báječný – vstřícný, milý, nakonec to pro mě byl příjemný zážitek. A fotky se povedly! Vřele doporučuji.

 15. Focení bylo skvělé, moc jsem si to užila. Fotograf dokáže uvolnit atmosféru a poradit, takže vše probíhá uvolněně a příjemně. Výsledné fotografie moc krásné. Za mě velká spokojenost a doporučuji všem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *